Автоелектрик Васильків

Автоелектрик Васильків

Автомобільний електрик в Василькові

Сучасні автомобілі влаштовані так, що проблеми з електрообладнанням можуть не тільки вивести з ладу одну або декілька систем, але і повністю позбавити транспортний засіб працездатності. Тут мова не йде про фари та сигналізуючі лампочки, а саме про електровузли і бортові системи, що напряму залежать від справності датчиків і електронних блоків управління.

Також не варто забувати, що, наприклад, генератори, акумулятори, проводка та ін. відповідають за правильний розподіл електроживлення. Перераховані вище системи особливо потребують систематичної діагностики автоелектрика (Васильків) і ремонту, адже їх стан безпосередньо впливає на рівень безпеки під час руху, ергономічність автомобіля та його податливість в управлінні.

Які електронні системи виділяють в сучасному авто?

Всі електронні системи сучасного автомобіля можна умовно розділити на наступні групи:

  • управління двигуном. Ця система відповідає за працездатність найголовнішої деталі транспортного засобу – двигуна. Також вона впливає на оптимізацію показників роботи цієї деталі.
  • управління трансмісією. Ця система входить в комплектацію всіх автомобілів з АКПП. Відповідає вона за момент включення зчеплення.
  • управління безпекою. Дана система здійснює динамічний вплив на курсову стабілізацію ESP, антиблокування гальм, а також дозволяє зчитувати інформацію з датчиків стану шин і зручно управляти системою клімат-контролю.
  • управління обладнанням. За допомогою цієї електронної системи в автомобілі є можливість управляти такими елементами: кондиціонер, сигналізація, парктронік, електричні регулятори дзеркал, підігрів сидіння і багатьма іншими.

Як відбувається комп’ютерна діагностика електросистем?

Комп’ютерна діагностика електросистем автомобіля має на увазі підключення універсального сканера на базі ПК до бортової системи управління. Такий сканер оснащений відповідним програмним комплексом і адаптером для зв’язку з транспортним засобом.

Альтернативою комп’ютерної діагностики або ж попереднім етапом є звичайна діагностика, яку проводить автоелектрик (Васильків), вона складається з наступних етапів:

  • збір інформації у водія. Це допомагає краще розуміти де саме криється поломка та швидше її усунути.
  • зовнішній огляд вузлів і систем, також перевіряється акумулятор і система запалювання.
  • перевірка електричних та електронних вузлів. На цьому етапі вимірюється напруга і сила струму з метою відстеження точок витікання і обривання.
  • зчитування кодів помилок з ЕБУ і діагностика датчиків.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat