Ремонт автомобіля Васильків

Ремонт автомобіля в Василькові

Кожному автовласникові час від часу доводиться стикатися з ситуацією, коли машині потрібен ремонт. І тут, звичайно ж, спрацьовує правило «скупий і ледачий платить двічі», тому «залізний кінь» переганяється не в перший-ліпший автосервіс, а в добре зарекомендувавше себе СТО. Якщо ви до цих пір в пошуках ідеальної автомайстерні і вам потрібен ремонт автомобіля Васильків, тоді ви потрапили за адресою, адже у нас є все необхідне, щоб привести будь-який транспортний засіб в порядок – новітнє обладнання та висококваліфіковані фахівці. Ми знаємо, наскільки серйозно ви ставитеся до вашого автомобіля, і гарантуємо таке ж відношення з нашого боку. Ви знали, що рекомендується здійснювати ремонт на одному СТО або у одного майстра? Ні? Справа в тому, що відремонтувати машину набагато простіше і швидше, якщо володієш вичерпною інформацією щодо неї. Специфічні поломки і несправності, а також історія ремонтних робіт фіксуються в індивідуальних картках, і на підставі повної картини майстер здійснює ремонт в найкоротші терміни. Це те, що практикується на БОШ АВТО СЕРВІС – індивідуальний підхід і професіоналізм в усуненні несправностей.

diagnostika-podveski-avto-min

Ремонт автомобіля Васильків

Порядок прийому транспортного засобу на ремонт

На нашому СТО процес прийому автомобіля на ремонт здійснюється за встановленою схемою, перш за все клієнт зустрічається з майстром-приймальником, який:

  • оглядає транспортний засіб;
  • надає попередній висновок щодо поломки;
  • визначає вид діагностики;
  • складає приблизний план ремонтних робіт;
  • складає всю необхідну документацію на ремонт.

Цим процесом займаються кваліфіковані фахівці, які добре знаються на різних видах і особливостях автомобільного транспорту. Вони, як правило, мають великий досвід роботи в сфері обслуговування, тому без проблем можуть зорієнтуватися в можливих причинах поломки і запропонувати дієві шляхи їх усунення.

Після того, як попередній огляд закінчено, автомобіль відправляється на ремонт. Це закрита зона, але ми завжди готові піти назустріч клієнту і показати в яких умовах, і за допомогою якого устаткування здійснюються ремонтні роботи.

По закінченню ремонту ми запрошуємо прийняти роботу і забрати автомобіль. На руки обов’язково видаються документи на кожну замінену деталь і звіт про проведені маніпуляціях. Звичайно ж, на кожен вид робіт дається гарантія від СТО та рекомендації щодо подальшої експлуатації транспортного засобу, щоб уникнути повторних поломок. Ремонт автомобіля Васильків – це висококласний сервіс за доступною ціною.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat