avtozapchastini-bosh
avtozapchastini-bosh2

Продаж та післяпродажне обслуговування запасних частин

Автомобіль складається з великої кількості запчастин, які мають обмежений термін експлуатації, до того ж, різноманітні непередбачувані ситуації викликають пошкодження тієї чи іншої запчастини, тому виникає необхідність її заміни. Замінювати деталі, навіть, здавалося б незначні, необхідно на професійній станції технічного обслуговування.

На це є декілька причин:

По-перше, кожен виробник надає конкретні рекомендації стосовно габаритів та технічних характеристик деталей. Якщо знехтувати цими показниками, то замінена запчастина може втрачати частину свого функціоналу, або виконувати покладені на неї завдання неправильно. Лише спеціаліст СТО володіє достатнім рівнем знань та досвіду, щоб виконати заміну відповідно до усіх вимог.

*По-друге, багато водіїв намагаються самостійно замінювати деталі, що вийшли з ладу, використовуючи для цього інформацію, знайдену на просторах інтернету. Варто зазначити, що складно знайти приклад заміни на ідентичному автомобілі, тому повністю довіряти таким матеріалам не можна. Недосвідчений водій може самостійно виконати заміну зовнішніх деталей, це не складно, але ми не рекомендуємо переходити до ремонту важливих внутрішніх запчастин, адже це у результаті може призвести до більш критичної поломки, усунення якої буде коштувати набагато більше.

*На ринку існує велика кількість недобросовісних продавців, які видають підробку за оригінал, при чому такі неякісні деталі швидко виходять з ладу, і їх потрібно повторно замінювати. На БОШ АВТО СЕРВІС Е95 можете бути впевненими, що Вам встановлять якісні деталі від всесвітньо відомого виробника.

Це лише невелика кількість причин, чому придбання та заміну автомобільних деталей варто здійснювати лише на професійному СТО.

Які запчастини пропонує БОШ АВТО СЕРВІС Е95?

БОШ АВТО СЕРВІС Е95 – станція технічного обслуговування де можна придбати якісні автомобільні деталі від компанії BOSCH, також ми пропонуємо послугу післяпродажного обслуговування, яка включає встановлення куплених деталей та інше.

У нас Ви можете придбати:

* акумулятори;

* бензинові і дизельні вприскувачі;

* високовольтні дроти;

* приводні ремені;

* свічки запалювання;

* свічки розжарення;

* тормозні системи;

* фільтри;

* щітки для склоочищувача.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat