diagnostika-i-remont-elektriki-avtomobilya-min

Діагностика і ремонт електричного і електронного обладнання. Автоелектрик

Електрообладнання – невід’ємна складова автомобілю, без якої неможливе його повноцінне функціонування, більше того, при наявності серйозних поломок транспортний засіб навіть не зрушить з місця. До електрообладнання відносять акумуляторну батарею, замок запалювання, стартер, генератор, систему запалювання двигуна, систему клімат-контролю, мультимедіа, електропроводку та інше.

Технічне обслуговування електрообладнання проводиться тільки на спеціалізованих станціях технічного огляду, починати ремонт самостійно не рекомендується, адже це може лише погіршити ситуацію, і на усунення несправностей прийдеться витратити набагато більше коштів.

Діагностика електрообладнання автомобілю Васильків

У сучасних транспортних засобів діагностика відбувається за допомогою вмонтованого бортового комп’ютера, де фіксуються усі неполадки та неточності роботи. Щоб зчитати таку інформацію, використовують спеціальні сканери. До початку діагностики майстер вивчає зовнішні прояви поломки, та фіксує їх. Після чого підключається спеціальне обладнання до систем, в роботі яких виявлено збій, та проводяться тести для виявлення ключових причин несправностей.

Професійний сканер дозволяє спеціалісту побачити на екрані усі данні, які характеризують стан електрообладнання. Такі сканери виявляють несправність будь-якої системи транспортного засобу під час його роботи та сигналізують про поломки не тільки у певних системах, але і у вузлах з’єднання.

Після повної комп’ютерної діагностики майстер дає заключення стосовно самої поломки, і дає рекомендації щодо варіантів усунення виявленої несправності.

Ремонт електрообладнання автомобілю Глеваха

На сьогоднішній день автомобільний ринок пропонує моделі транспортних засобів із досить складною системою електричних вузлів. Але є в цьому і позитивний бік, адже такі автомобілі надають своїм власникам широкий спектр можливостей. БОШ АВТО СЕРВІС Е95 пропонує своїм клієнтам наступний перелік послуг, автомобільний електрик по ремонту електрообладнання:

* Обслуговування акумуляторів (зарядка, відновлення роботи);

* Діагностика електросистем;

* Діагностика електронного обладнання;

* Заміна батареї;

* Ремонт кліматичної системи;

* Заміна свічок запалювання;

* Діагностика та ремонт системи курсової стійкості.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat