diagnostika-sistem-kondencionirovaniya
diagnostika-sistem-kondencionirovaniya-2-min

Обслуговування кліматичної системи автомобілю

Більшість сучасних автомобілів мають вбудовану систему клімат-контролю. Ця система призначена для того, щоб автоматично створювати і підтримувати мікроклімат в салоні транспортного засобу. Вона об’єднує воєдино систему опалення, кондиціонування і вентиляції, які регулюються за допомогою електронної панелі управління.

Завдяки системі кліматичного контролю в салоні автомобіля можна встановлювати будь-яку необхідну температуру в межах від + 10до +30 ° С.

Повне промивання радіатору системи опалення Васильків

Непрохідність каналів та забруднення радіатора є найпоширенішими причинами порушення нормальної роботи обігрівача. Виявити поломку дуже просто, якщо при вмиканні, із дефлекторів починає виходити холодне повітря, замість теплого, потрібно терміново відвідати станцію технічного огляду для усунення несправності.

Що може спричинити несправність радіатора системи опалювання?

Причин, через які виникає непрохідність радіатора опалення може бути декілька:

* Тривала експлуатація без очищення, внаслідок чого трубки вкриваються своєрідним накипом;

* Використання неякісного антифризу, або надто кальцинованої води;

* Радіатор виготовлений із непідходящих матеріалів, які піддаються корозії;

* Потрапляння у кліматичну систему технічних автомобільних рідин, або стороннього сміття.

Якою б не була причина, вона потребує якнайшвидшого вирішення. Для цього є декілька способів: перший – заміна радіатора, другий – чистка радіатора. Звісно другий метод є більш вигідним, тому пропонуємо відвідати БОШ АВТО СЕРВІС Е95 для промивання радіатора обігрівача. Самий оптимальний варіант промивання радіатора обігрівача салону – промивання без демонтажу-монтажу торпедо, такий спосіб є доволі ефективним і недорогим.

Обслуговування системи кондиціонування Глеваха

Комфорт у поїздці безпосередньо залежить від систематичної перевірки та сервісу  автомобільного кондиціонеру. БОШ АВТО СЕРВІС Е95 пропонує наступні послуги у сфері обслуговування кондиціонеру:

* Вимірювання залишку холодоагенту та заправка системи за допомогою автоматизованого обладнання;

* Діагностика кондиціонеру;

* Дезінфекція (чистка кондиціонеру);

Обладнання нового покоління, яке використовується для сервісу кондиціонера працює в автоматичному режимі, тому процес відрізняється високою точністю та якістю, до того ж ця установка не спричиняє шкідливого впливу на навколишнє середовище, у порівнянні з попередніми моделями. Заправляти холодоагент у новому автомобілі потрібно не рідше ніж раз у два роки, у автомобілі який у використанні більше 7 років – раз у рік. Ці рекомендації стосуються саме справних кондиціонерів, якщо система протікає, а виявити це можливо лише під час професійного огляду, то заправку треба робити частіше, інакше кондиціонер просто не буде виконувати покладених на нього функцій. Найчастішою причиною поломки системи охолодження є саме протікання фреону.

Що стосується дезінфекції, то чистку системи кондиціонування необхідно проводити не рідше, ніж через кожні два роки. Під час роботи випарника, радіатор вкривається вологою, на яку осідає пил, пилок рослин та інший зовнішній бруд з вулиці. Звісно салонний фільтр повітря значно уповільнює процес забруднення, але аж ніяк не вирішує цю проблему повністю. Саме тому через деякий час деталі системи кондиціонування вкриваються грибками, бактеріями, і навіть цвіллю. Через це системі кондиціонування потрібна дезінфекція, яка здійснюється шляхом чистки кондиціонеру.

Найкращим варіантом для вирішення проблеми забрудненої системи кондиціонування є професійна чистка. Вона здійснюється в умовах СТО, де майстри застосовують спеціальну хімію, та аерозолі,  завдяки розпорошенню, антисептик потрапляє в усі точки повітропроводів і на всю поверхню випарника.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat