razval-shoshdenie-min
regulirovka-uglov-koles

Регулювання кутів встановлення коліс

Якщо ви помітили, що під час прямолінійного руху по рівній дорозі, при слабкому бічному вітрові ваш автомобіль сильно відводить убік або у шин з’явився аномальний знос, то вам необхідно перевірити кути установки коліс. Для перевірки кутів встановлення коліс необхідно звернутися на станцію техобслуговування автомобілів. Це проста операція, яка потребує підстроювання компонентів передньої  або задньої підвіски. Неправильні кути встановлення коліс можуть призвести до швидкого зносу шин, погіршення стійкості та керованості транспортного засобу. Зверніть увагу, що регулювання кутів встановлення коліс у побуті часто називають «регулюванням розвалу / сходження» Глеваха.

Розвал – це кут нахилу коліс в сторону від вертикалі, якщо дивитися на автомобіль спереду. При занадто сильному нахилі коліс знос шини буде нерівномірним.

Сходження – це кут між напрямком руху і площиною обертання колеса. Зазвичай сходження виражено у вигляді різниці відстаней між передніми краями шин однієї осі і їх задніми краями. Кут сходження впливає на керованість автомобіля і на його здатність впевнено триматися прямої лінії.

Коли проводиться регулювання кутів коліс Васильків?

– плановий розвал-сходження проводиться через кожні 10 тис. км. – для вітчизняних автомобілів, та через кожні 30 тис. км. – для імпортних авто.

– після кожної заміни автошин;

– після ремонту ходової частини;

– якщо самоповернення керма починає займати більше часу, ніж зазвичай.

– якщо авто починає погано тримати смугу і його водить зі сторони в сторону;

– якщо автомобільні шини починають зношуватися швидше;

– після непередбачуваної ситуації (заїзд на бордюр, або у глибоку яму);

– після ДТП.

Регулювання кутів встановлення коліс у БОШ АВТО СЕРВІС Е95

У більшості випадків відрегулювати передні і задні колеса можна за 30 хвилин. Регулювання полягає в перевірці і підстроювання кутів, під якими встановлені колеса, відповідно до специфікації виробника автомобіля. Кожен транспортний засіб потребує індивідуального налаштування, тому цей процес варто довіряти лише спеціалістам. Не намагайтеся виконати регулювання самостійно, бо це може призвести до непередбачуваних наслідків.

БОШ АВТО СЕРВІС Е95 спеціалізується на «розвалі-сходженні», тому виконає регулювання швидко та за доступною ціною.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat