diagnostika-sistem-kondencionirovaniya
remont-sistemi-osvecheniye-min

Обслуговування системи кондиціонування

Сучасні автомобілі обладнані великою кількістю додаткових пристроїв, які створюють комфорт та затишок під час пересування, до таких відноситься й система кондиціонування. Вона відповідає за створення та підтримування у салоні необхідного температурного режиму, особливо це актуально в літній період. Для того, щоб кондиціонер безвідмовно виконував покладені на нього задачі, необхідно систематично проводити обслуговування системи.

Діагностика автокондиціонеру Васильків

Діагностика автомобільної системи кондиціонування надає вичерпну інформації стосовно стану даного приладу.

Кондиціонер потребує як планової, так і аварійної діагности, симптомами якої може бути:

* Поява неприємного запаху (гниль, сирість).

* Подразнення слизової оболонки під час їзди, про це можуть сигналізувати кашель та нежить. Для людей з алергією, находження в транспортному засобі стає неможливим, їх стан значно погіршується.

* Реальний температурний режим перестав відповідати встановленим показникам.

Заправка автомобільного кондиціонеру Васильків,  Глеваха

Справність системи кондиціонування на пряму залежить від рівня фреону, якщо цієї рідини буде недостатньо, то ефективність роботи знижуватиметься з кожною хвилиною, що в результаті призведе до виходу з ладу одного, або декількох елементів системи. За статистикою, більше половини випадків поломки кондиціонеру пов’язані саме із несвоєчасною заправкою.

Спеціалісти не рекомендують здійснювати заміну фреону самостійно, адже перед заправкою необхідно оглянути систему, та оцінити її стан, також потрібно перевірити ремінь приводу, радіатор, шланги та інше. На професійних станціях технічного огляду додатково використовується спеціальне обладнання, наприклад – манометр, щоб процес відбувався у відповідності до технічних рекомендацій виробника.

У вас є можливість заправити свій кондиціонер на БОШ АВТО СЕРВІС Е95, заправка включає додавання необхідної кількості фреону, усунення забрудненого повітря та заправку кондиціонуючого контуру. Забруднена система зношується набагато швидше, що призводить до передчасного ремонту.

Бактеріальна чистка кондиціонеру Калинівка

Чистка кондиціонеру здійснюється шляхом застосування хімічних речовин. Препарати відмінно знищують усі види мікробів, бактерій та грибків. Значною перевагою такої обробки є те, що вона захищає поверхню системи від появи та розмноження мікроорганізмів до одного року, потім обробку потрібно буде повторити.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat