diagnostika-sistemy-osvesheniye-min
remont-sistemi-osvecheniye-min

Регулювання кута світла фар

Фари – невелика деталь, на яку покладені важливі функції, завдяки їм здійснюється безперешкодне пересування у темний час доби. Але разом із тим, неправильно встановлені фари здатні засліпити водіїв зустрічних машин, що може спричинити виникнення аварійної ситуації. Навіть виробничі налаштування цих приладів освітлення з часом потребують додаткового корегування.

Коли виникає необхідність корегування кута світла фар:

* після заміни лампи, або скла фари;

* після ремонту кузова, навіть незначного;

* після ремонту підвіски автомобіля;

* після ремонту ходової частини.

Багато водіїв не приділяють достатньої уваги питанню регулювання фар ближнього світла, створюючи тим самими небезпечні умови пересування не лише для себе, але і для інших автомобілів. Проте цю проблему досить легко вирішити за допомогою діагностики на станції технічного обслуговування, де кваліфікований спеціаліст може перевірити необхідні налаштування і відрегулювати все відповідно до встановлених норм.

Як відбувається регулювання кута світла фар?

Перевіряти правильність встановлення фар необхідно через кожні 50 тис. км. пробігу, або після проведення ремонтних робіт, перелік яких вказаний вище. На стан фар може впливати велика кількість зовнішніх факторів, найбільший вплив мають чисельні нерівності на дорогах, які провокують тряску транспортного засобу. Необхідність корегування кута світла виявити досить легко, якщо водії зустрічних автомобілів почали вам активно сигналити, варто зупинитися і оглянути машину, якщо очевидних несправностей не виявлено, то справа у світлі, яке заважає іншим учасникам руху. Виконувати регулювання світла самостійно небажано, адже без необхідного обладнання нічого не вийде.

Для корегування кута світла:

здійснюється встановлення стенду для регулювання геометрії площини;

*перевіряється світловий потік, де коректор фар повинен стояти у нульовому положенні;

*здійснюється корегування направлення світла, під час чого застосовуються спеціальні регулювальні гвинти.

Кожну фару необхідно корегувати окремо. Більше того, налаштування оптики різних автомобілів відрізняються одне від одного, що значно ускладнює задачу для тих, хто планує вирішувати це питання самостійно. Професіонали використовують у своїй роботі ряд високоточної техніки, адже найдрібніша неточність здатна призвести до непередбачуваний наслідків. Саме тому потрібно звернутися до фахівців БОШ АВТО СЕРВІС Е95, щоб отримати правильно відрегульовані фари, які у повній мірі забезпечуватимуть безпеку пересування транспортним засобом у темний період доби.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat