to-i-remont-min
remont-avto-min

Технічний огляд та ремонт

Перевірка і заміна робочих рідин і фільтрів від СТО «БОШ АВТО СЕРВІС Е95»

У розділі ви дізнаєтеся, які послуги з перевірки оливи, робочих рідин, та фільтрів пропонує наша компанія, і як проводиться заміна у разі виявлення дефектів. Поїхали.

Що являє собою перевірка?

Перевірка робочих рідин автомобіля дозволить вам:

*дізнатися норму витрат палива вашого авто;

визначити якість роботи коробки передач;

перевірити рівень охолодження вашої машини;

визначити ефективність роботи гальмівної системи;

дізнатися рівень рідини гідропідсилювача рульового управління;

перевірити стан вашого автомобіля у цілому.

Насамперед, при діагностиці транспортного засобу перевіряється витрата моторної оливи – її рекомендується проводити раз в 1-2 місяці. Ця процедура дозволить скорегувати споживання палива і долити більше оливи, якщо машина буде використовувати її занадто багато.

Після цього перевіряється гальмівна рідина – друга за важливістю, оскільки від неї залежить, чи вдасться вам різко загальмувати, при необхідності. Її перевіряють кожен раз після заміни оливи в двигуні, заміна рідини проводиться кожні 2-2.5 року.

Потім перевіряється антифриз і олива коробки передач. Охолоджуюча рідина повинна бути хоча б на мінімальному рівні, щоб автомобіль не перегрівався. Рідина в коробці не повинна пахнути гаром і мати будь-який інший колір, крім червоного. Антифриз міняють раз в 3 роки і перевіряють у весняний і осінній сезони, діагностика оливи в коробці, в ідеалі повинна проводитися кожен місяць-два, заміна – безпосередньо залежить від марки вашого авто.

В кінці перевіряється рідина гідропідсилювача, яка робить кермо м’яким, а управління – легким і приємним. Визначати якість оливи необхідно в міру виникнення проблем із рульовим керуванням. Рекомендується замінювати його через кожні 80-90 000 км.

Все рідини оперативно замінюються за допомогою спеціального обладнання.

5 переваг нашої компанії

1. Якісна перевірка, що виявляє всі можливі слабкі сторони, і швидка заміна.

2. Професійна команда, кожен член якої знає свою справу.

3. Оригінальне обладнання від ліцензованих виробників.

4. Допомога щодо поліпшення вашої машини: зниження витрати палива, захист антифризу від протікання, інші поради. Консультація безкоштовна!

5. Оптимальна ціна і якість.

Зацікавилися? Зв’яжіться з нами, і перевірте всі рідини усередині свого транспортного засобу!

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat