toplivnaya-sistema-min
remont-toplivnoy-sistemy-min

Діагностика та ремонт бензинових систем вприскування

Система вприскування палива є складовою частиною паливної системи автомобіля, вона встановляється на всі сучасні транспортні засоби. Механізм роботи даної системи дуже простий, подача палива у циліндри двигуна здійснюється за рахунок форсунок, які керуються автоматизованим електричним блоком управління.

Існує декілька причин появи несправностей у системі впорскування:

*завершення терміну експлуатації конструктивних елементів системи;

виробничі дефекти системи;

порушення правил експлуатації системи, а саме: використання неякісного палива, спричинення забруднень і інше.

зовнішні фактори впливу: окислення елементів, потрапляння вологи в електронну частину, механічні пошкодження.

Єдиним надійним способом пошуку поломки є діагностика інжектору. Така комп’ютерна перевірка передбачає зчитування помилок та перевірка показників датчиків системи. Діагностика дозволяє точно визначити і зафіксувати відхилення отриманих параметрів від стандартних значень. Після завершення перевірки результати будуть передані до електронного блоку управління у вигляді кодів несправностей. Окрім наявності відповідного обладнання, спеціаліст має володіти необхідними знаннями і навичками, для того, щоб зчитати коди поломок, та запропонувати шляхи вирішення проблеми. Тому для діагностики та ремонту бензинових систем впорскування треба обирати професійні станції технічного обслуговування, до яких відноситься БОШ АВТО СЕРВІС Е95.

Процес діагностики бензинових систем вприскування

Результати комплексної перевірки являються основою для початку проведення ремонтних робіт, адже саме вони дозволяють виявити усі наявні проблеми в системі.

Комплексна діагностика включає наступні етапи:

перевірка тиску в системі подачі палива;

перевірка форсунок;

перевірка усіх елементів запалювання;

перевірка герметичності впускного колектора;

перевірку компресії;

перевірку стану міток і стану ременя ГРМ та ін.

Незалежно від того, які поломки виявлено під час діагностики, їх усуненням повинні займатися лише професіонали. Адже паливна система – одна з найважливіших автомобільних систем, і поломки, які у ній виникають безпосередньо впливають на нормальне функціонування усього транспортного засобу.

У БОШ АВТО СЕРВІС Е95 можна не тільки виявити усі несправності бензинової системи впорскування, але і усунути кожну поломку швидко та за доступною ціною.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat