tormoznaya-sistema-min
zamena-tormoznoy-gitkosti-min

Діагностика і ремонт гальмівних систем

Заміна гальмівної рідини з використанням спеціального обладнання.

Гальмівна система – одна з найважливіших автомобільних систем, адже саме вона відповідає за безпеку водія та пасажирів під час пересування транспортним засобом. Враховуючи це необхідно звертати увагу навіть на найменші несправності, та усувати їх шляхом відвідування станції технічного обслуговування.

До тривожних сигналів відноситься скрип, стук, пульсація, впадання або випирання педалі, а також відведення автомобілю в одну чи іншу сторону під час гальмування. Для того, щоб виявити причину несправності, необхідно провести діагностику гальмівної системи.

Найчастіше зустрічаються такі поломки:

заклинювання поршнів колісних циліндрів;

зношування накладок на гальмівних колодках;

перегрівання гальмівних механізмів;

розгерметизація контурів;

використання накладок невідповідних розмірів;

Як відбувається діагностика гальмівної системи?

Для виявлення причин несправностей, необхідно провести повну діагностику гальмівної системи, результати якої слугують основою для планування подальших ремонтних робіт. На БОШ АВТО СЕРВІС Е95 надаються наступні послуги по обслуговуванню гальмівної системи:

перевірка гальмівної рідини на вміст води;

перевірка кожного елементу системи, та за необхідністю, його заміни: колодок, дисків та іншого;

повна заміна гальмівної рідини з використанням спец. обладнання;

обслуговування та ремонт систем з електроприводом стояночного гальма.

Заміна гальмівної рідини з використанням спеціального обладнання

До найчастіших причин поломки гальмівної системи є несвоєчасна заміна гальмівної рідини. Варто нагадати, що ця рідина володіє високою гігроскопічністю, саме тому там досить часто збираються краплини води, які у майбутньому провокують появу корозії на металевих елементах.

Що ж стосується заміни гальмівної рідини на сучасних автомобілях, то цей процес краще довірити професіоналам, так як в цьому випадку буде проведена повна ревізія гальмівної системи. На багатьох автомобілях з електрогідравлічними системами, такими як ESP, видалити повітря з системи, й замінити гальмівну рідину можна тільки за допомогою сканера зі спеціальним програмним забезпеченням.

В асортименті БОШ АВТО СЕРВІС Е95 є прилад  KTS, за допомогою якого відбувається розблокування системи і гідроагрегат ESP не перекриває контур,  дозволяючи тим самим видалити стару рідину і повітря, та правильно прокачати гальма.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat