zamena-filtra-avtomobilya-min
masla-avtomobilniye-min

Перевірка та заміна робочих рідин і фільтрів

Полная замена с промывкой масла в АКПП с использованием специального оборудования, полная замена с промывкой антифриза в с-ми охлаждения двигателя.

Безперервна робота автомобіля підтримується багатьма механізмами, але їх нормальне функціонування неможливе, без використання спеціальних робочих рідин, до яких відноситься моторна олива, антифриз, гальмівна рідина, та трансмісійна олива. Це все технічні рідини, які потребують систематичної перевірки та заміни.

БОШ АВТО СЕРВІС Е95 пропонує вашій увазі послуги по заміні оливи в АКПП з використанням спеціального професійного обладнання, а також послуги по промиванню системи охолодження двигуна з повною заміною антифризу.

Заміна оливи в АКПП з використанням спеціального обладнання:

Під час використання транспортного засобу у трансмісійну оливу  постійно потрапляють продукти зношування, тому, через певний час її потрібно частково або повністю замінювати. Повна заміна здійснюється при виявленні швидкого забруднення трансмісійної рідини, що властиве для автомобілів із великим пробігом, які дуже активно використовуються власником. Обов’язково повна заміна проводиться через кожні 30-60 тис. км.

Повна заміна оливи АКПП може знадобитися якщо:

в момент роботи коробки з’являються невластиві шуми;

при перевірці стану оливи, виявлено, що вона змінила колір, або в її складі помітна велика кількість домішок;

ви маєте на меті підтримувати коробку передач в ідеальному стані упродовж всього терміну користування. Для цього рекомендується повністю замінювати оливу раз у 2 роки.

Апаратний спосіб заміни трансмісійної оливи передбачає промивання та повне витіснення старої рідини шляхом заміщення новою оливою. Така процедура може здійснюватися лише в автосервісі кваліфікованим спеціалістом на  спеціальному обладнанні .

Промивання системи охолодження та заміна антифризу

За статистикою відмова системи охолодження займає четверте місце серед усіх поломок двигуна автомобіля. Вчасне промивання с-ми охолодження та заміна антифризу може попередити появу серйозних несправностей двигуна в цілому.

Існує планова і екстрена заміна антифризу. Перша  здійснюється в середньому через кожні 2-3 роки, але це досить індивідуально. Екстрена заміна необхідна після ремонту системи охолодження або за умови зміни кольору та виявлення домішок у рідині.

Планова заміна необхідна, оскільки навіть за нормальних умов експлуатації кількість присадок у рідині з часом зменшується, що може спровокувати корозію деталей двигуна. Антифриз починає більше пінитися і гірше передавати тепло, від чого мотор постійно перегрівається і зношується. Також в системі охолодження вмонтовані датчики температури, сигнал з яких зчитує ЕБУ (електронний блок управління) двигуна. Якщо антифриз брудний, на датчиках утворюється шар бруду, що нівелює точність фактичної температури, що призводить до перегріву,  двигуна.

Проводити заміну антифризу самостійно не рекомендується з декількох причин:

рідина знаходиться не лише у двигуні, але й у радіаторі та розширювальному бачку, тому злити її повністю не можливо.

підібрати відповідний тип антифризу може тільки спеціаліст.

перед заміною рідини всю систему охолодження необхідно ретельно промити. Воду, що залишається при промивці треба враховувати в момент розведення концентрату антифризу.

при самостійному заливанні доволі часто утворюються повітряні пробки, що дуже негативно впливають на функціональність рідини.

Саме тому роботу краще довірити кваліфікованим спеціалістам БОШ АВТО СЕРВІС Е95, які мають великий досвід та спеціальне обладнання роботи у сфері заміни робочих рідин транспортних засобів.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat