СТО Калинівка

Станція технічного обслуговування в Калинівці

Час від часу всі транспортні засоби потребують ремонту, від цього нікуди не дітися. Але не варто занадто перейматися цією ситуацією, адже все, що потрібно від вас – це правильно обрати автосервіс, а далі справа залишається за професіоналами. СТО Калинівка – найкраще місце, якому ви можете довірити свій автомобіль. Ми працюємо тільки з новітніми сучасними обладнанням, а наш штат складається з висококваліфікованих працівників з достатнім досвідом роботи, щоб швидко і дієво усувати навіть найскладніші і специфічні поломки.

Які види ремонтних робіт ми здійснюємо?

Перш за все варто уточнити, що ми беремося за ремонт будь-яких автомобілів, незалежно від того в якій країні вони випущені, будь то вітчизняний або імпортний автопром, у нас є все необхідне, для лагодження як представників першої, так і другої групи. Основні види ремонтних робіт, як правило, включають наступні дії:

  • технічне обслуговування;
  • обслуговування електронних систем;
  • обслуговування кліматичних систем;
  • перевірка освітлення;
  • обслуговування шин;
  • обслуговування двигуна;
  • механічний ремонт.

remont-avto-min

Як показує практика, більш поширеними є роботи по ремонту двигуна, підвіски і електроніки. Ремонт двигуна може бути поверхневим або капітальним. У першому випадку здійснюється огляд навісного обладнання, а от у другому вже доводиться розбирати вузли, і оглядати зсередини блоки циліндрів. Це досить складні маніпуляції, які варто довіряти тільки професіоналам.

Що стосується підвіски, так вона вимагає частої заміни комплектуючих в силу того, що зношуються вони через кожні 20 тис. км пробігу. Після такої заміни весь механізм підвіски потребує ретельного регулювання, яке без якісного обладнання неможливо здійснити. Це ще одна причина, чому не потрібно заощаджувати, коли обираєш автосервіс. Якщо ви хочете бути повністю впевненими в тому, що ремонтні роботи пройдуть на вищому рівні, звертайтеся до нас на СТО Калинівка.

Ну і, звичайно ж, важко не погодиться з тим, що електронна система сучасного автомобіля рік за роком стає тільки складнішою, до неї додаються нові функції і можливості, які перетворюють транспортний засіб на справжній комп’ютер на колесах. Збій в одній системі може спричинити собою виникнення збоїв в інших системах або в роботі електроніки вцілому. Тут потрібна ретельна діагностика і добре продуманий план ремонту -що ми можемо вам повністю гарантувати.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat