СТО Васильків

СТО Васильків

СТО в Василькові

Рівень безпеки та комфорту під час пересування транспортним засобом безпосередньо залежить від справності автомобіля. Саме тому довіряти свою машину для діагностики і ремонту варто тільки професіоналам своєї справи, які вже чекають Вас на СТО в Василькові. І ось чому варто вибрати саме нас:

  • ми гарантуємо повноту сервісу, а це означає, що на БОШ АВТО СЕРВІС Е95 відремонтують автомобіль будь-якої марки.
  • у нас тільки оригінальні комплектуючі. Ми не економимо на запасних деталях, тому наші клієнти завжди задоволені результатом і повністю впевнені у своїй безпеці.
  • ми не використовуємо шаблонні рішення. Йдеться про те, що кожна ситуація і поломка розглядається індивідуально. Звичайно ж, ми враховуємо попередній досвід, але не застосовуємо його без повної діагностики, для виявлення справжньої причини поломки.
  • ми за політику прозорого ціноутворення. Після ремонтних робіт кожен клієнт отримує розгорнуту роздруківку, де розписаний весь процес ремонту або діагностики з фіксованими цінами.
  • наш штат складається тільки з компетентного персоналу, який проходить попереднє навчання в підготовчих центрах. Тому ми з легкістю можемо гарантувати високий рівень обслуговування.

Який комплекс послуг ми пропонуємо на СТО в Василькові?

У БОШ АВТО СЕРВІС Е95 кожному клієнту пропонується широкий спектр сервісних послуг, що покривають велику кількість різнопланових завдань. Така концепція універсальності дозволяє охоплювати автомобілі будь-яких марок і з будь-якими видами двигунів (бензиновими, дизельними, електричними і навіть гібридними). Станція обладнана стендом для точного оперативного пошуку та усунення несправностей. Ми спеціалізуємося на ремонті та діагностиці:

  • двигунів;
  • паливних систем;
  • електронних вузлів і систем;
  • освітлювальних систем;
  • амортизаторів та ін.

Незалежно від того, завдання якої складності поставлено перед нашими фахівцями – ремонт, технічний огляд, або консультація, ми впораємося з ним на відмінно. Тому, якщо у Вас в пріоритеті професійна підтримка відповідного стану авто і його безпека на дорозі, СТО Васильків – це кращий варіант, який повністю виправдає всі Ваші очікування.

Звертайтеся, будемо раді допомогти у вирішенні проблем з Вашим авто, також ми чекаємо Вас для комплексної діагностики або консультації, варто нагадати, що своєчасне виявлення поломки дозволить виправити її швидко і з мінімальними витратами.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat