Своєчасна діагностика автомобіля Глеваха

Своєчасна діагностика автомобіля – запорука безпеки на дорогах, і економії коштів!

Звичайно ж, всім відоме прислів’я: «попередити простіше, ніж виправляти», в повній мірі може бути застосоване і до автомобільної сфери. При постійній експлуатації транспортного засобу деякі елементи згодом зношуються – це не секрет для автомобілістів, але виходів з ситуації, що склалася є два – ігнорувати знос і їздити до виникнення поломки, або ж забезпечувати машину систематичним технічним оглядом. У першому випадку ремонт обійдеться значно дорожче, ніж у другому. Тому, прийміть дружню пораду професіоналів, і зверніться до нас на БОШ АВТО СЕРВІС Е95, де діагностика автомобіля Глеваха, здійснюється виключно висококваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом.

Ми якісно проводимо перевірку транспортних засобів будь-яких марок і вікових груп, а точне обладнання, дозволяє виявити навіть самі непримітні несправності.

В яких випадках діагностику авто потрібно проводити обов’язково?

Багато власників автомобілів замовляють діагностику тільки при виникненні гострої необхідності, і, з одного боку це правильно, адже вже очевидна поломка повинна бути усунена, але, не варто забувати про планові огляди, адже саме вони є запорукою тривалої і безвідмовної експлуатації транспортного засобу. Але зараз ми хочемо виділити ситуації, коли діагностику потрібно проводити обов’язково, до таких ситуацій відноситься:

  • придбання вживаного транспортного засобу. Без висновку спеціаліста, не радимо підписувати ніяких договорів купівлі-продажу.
  • продаж власного автомобіля. Якщо Ви не фахівець і не можете в повній мірі оцінити стану авто, яке готуєте на продаж, то краще звернутися за допомогою до професіоналів своєї справи, адже так Вас не зможуть обдурити і необгрунтовано знизити ціну.
  • після ДТП. Такі непередбачені ситуації, як ДТП тягнуть за собою масу наслідків, тому, щоб бути повністю впевненим у справності транспортного засобу, необхідно здійснити повну його перевірку.
    техобслуговування і діагностика автомобіля

    діагностика авто

Професійна діагностика автомобіля Глеваха включає в себе сезонну перевірку, технічний огляд і технічне обслуговування – повний комплекс, щоб підтримувати своє авто в повній справності.

Які системи перевіряються під час діагностики?

Під час діагностики майстри ретельно перевіряють наступні системи:

  • електронну (освітлення, акумулятор, звукові сигнали, склоочисники, склопідйомники і т.д.);
  • гальмівну;
  • кондиціонування;

Також здійснюється перевірка ходової системи, перевірка загального стану кузова та інше.

 

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat