Заміна свічок накалювання Глеваха

Заміна свічок накалювання Глеваха

Свічки накалювання є невід’ємною деталлю для комфортного запуску та стабільної роботи двигуна, також вони забезпечують низький рівень відпрацьованих газів. Свічки відносяться до зношуваних елементів, тому важливо слідкувати за їх справністю та вчасно замінювати на нові. Перевіряти стан даних деталей можна самостійно, або на СТО під час планового технічного огляду.

Як відбувається заміна свічок накалювання?

Заміна свічок накалювання Глеваха відноситься до ряду регламентних робіт, які рекомендується здійснювати не більше ніж через кожні 55 тис.км. Дотримання цього правила не тільки збереже від непередбачуваних поломок, але й від додаткових витрат під час проведення їх заміни. Адже зношені свічки часто обламуються і витрати на такий ремонт значно перевищують вартість стандартних робіт з цього приводу. Справа в тому, що різьба свічок легко піддається корозії, яка дає про себе знати в момент їх викручування. Такий чином, якщо деталь давно не замінювалася, є велика вірогідність, що її обламана частина залишиться в головці блока циліндрів.

Симптомами припинення нормального функціонування свічок накалювання є проблеми під час старту, автомобіль погано заводиться, або його зовсім не вдається завести, навіть після чисельних невдалих спроб.

Чому варто замовити заміну свічок накалювання саме у нас?

БОШ АВТО СЕРВІС у місті Глеваха – це ідеальне місце для заміни свічок накалювання. Ми маємо не тільки якісне професійне обладнання, але й штат кваліфікованих спеціалістів, які здійснюють весь спектр послуг. Робота буде проведена на всі 100, не дивлячись на те, чи вчасно було замінені попередні свічки, чи ні. На нашому СТО без  проблем витягнуть навіть обламані залишки без пошкоджень сусідніх деталей. Варто зазначити, що при намаганнях висвердлити свічку накалювання без спеціальних інструментів можна засмітити камеру згорання металевою стружкою, що нестиме за собою невтішні наслідки. Через це дешевше звернутися до професіоналів, ніж в майбутньому переплачувати за вартісний ремонт та заміну ключових елементів.

Звертайтеся за вказаним номером телефону, та бронюйте місце на заміну свічок накалювання у Глевасі. Також ми пропонуємо широкий спектр інших автомобільних послуг, в тому числі плановий чи екстрений технічний огляд. Ми вирішуємо навіть найскладніші завдання та виправляємо навіть застарілі та давні поломки.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat