Заправка автокондиціонера Васильків

Заправка автокондиціонера Васильків

Заправка автокондиціонера в Василькові

Автокондиціонер служить для того, щоб забезпечувати комфортну температуру в салоні в будь-яку пору року, але ця мета досягається тільки за умови справності даного девайсу, а також за умови своєчасності його заправки. Сам процес охолодження залежить від рівня охолоджуючого агента в системі кондиціонування, який з часом падає, а разом з цим падає і якість охолодження автомобіля. Заправка автокондиціонера в Василькові займає всього кілька хвилин, Вам не знадобитися надовго залишати свій автомобіль, адже здійснити заправку можна навіть по дорозі на роботу. Особливо рекомендуємо провести діагностику і заправку системи кондиціонування на порозі літнього сезону, щоб уникнути виявлення малоприємних сюрпризів, коли температура за вікном вже буде нестерпно високою.

Які послуги пропонує БОШ АВТО СЕРВІС Е95?

Ми надаємо своїм клієнтам:

  • послуги з виміру рівня охолоджуючого агента;
  • послуги із заправки кондиціонерів автомобілів всіх марок;
  • фіксовані ціни протягом усього року, винятком не є навіть «гарячий сезон»;
  • можливість дистанційного запису на зручну дату і час, для швидкої та комфортної заправки без очікувань і черг.

Як часто потрібно заправляти кондиціонер в автомобілі?

Зниження рівня охолоджуючого агента може відбуватися з кількох причин: природної – в процесі експлуатації кондиціонера, і аварійної – через витік. Як самостійно виявити витік? Та дуже просто – якщо холодоагент почав закінчуватися занадто швидко – це тривожний дзвіночок, який не можна ігнорувати.

Автокондиціонер в нових автомобілях потрібно заправляти раз в 2-2,5 року, а в транспортних засобах старше 6 років – раз на рік. Але це скоріше рекомендація, а не аксіома, адже все це дуже індивідуально, і більше залежить не так від віку авто, як від інтенсивності і правильності його експлуатації. Далі ми наведемо приклади ситуацій, які свідчать про те, що пора звернутися на СТО:

  • час охолодження салону значно зріс і продовжує збільшуватися;
  • навіть при включеному кондиціонері Ви відчуваєте, що повітря залишається теплим;
  • робота кондиціонера супроводжується шумом і вібрацією.

Всі перераховані вище ситуації свідчать про те, що кондиціонер або зламався, або охолоджуючий агент закінчується, або зовсім відсутній.

Заправка автокондиціонера (Васильків) включає не тільки поповнення фреону, але і відкачування масла і охолоджуючого газу, промивання системи та заповнення її свіжими матеріалами.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat