Зупинитися вчасно

Зупинитися вчасно

А як ви вважаєте, чи важливо, наскільки сильно затягнуті гайки коліс? Ви напевно не можете знати, з яким зусиллям їх затягував механік, який працює на шиномонтажі, в який ви неодноразово звертаєтеся. І, власне, до чого питання про гальма?

Якщо говорити конкретніше, то, якщо гайки коліс будуть затягнуті нерівномірно і з неправильним зусиллям, гальмівний диск може трохи деформуватися. Незважаючи на те, що ці пошкодження не помітні для ока, в разі спотворення хоча б в 0,01-0,05 мм гальмівний механізм може почати вести себе непередбачувано. Серед найбільш частих проблем можна назвати нерівномірне пригальмовування колеса, «затирання» колодками, коли відпущена педаль. Як наслідок виникає регулярне нагрівання деталей і гальмівної рідини, перегрів після інтенсивного гальмування, що тягне за собою більш тяжкі наслідки.

При таких умовах експлуатації поверхня колодок може кристалізуватися, що призведе до втрати фрикційних властивостей. Крім того, в момент гальмування може закипіти робоча рідина і стравити тиск в магістралі. Внаслідок цього авто може непередбачено розвернутися в момент уповільнення або, що набагато гірше, – зовсім втратити можливість зупинятися. Найцікавіше, що причини подібних ситуацій з’ясувати практично неможливо, оскільки попередніх передумов цьому в більшості випадків не буває.

Навіть в тому випадку, якщо гальмівний механізм авто почне давати збої, і машина вріжеться в який-небудь стовп або інший автомобіль, органи дорожнього патруля напишуть в протоколі про те, що не була вибрана безпечна швидкість або про те, що водій не впорався з керуванням.

Важливо зазначити

Автомобіль – це механічно складний агрегат. Його гальмівна система є однією з найскладніших у всій конструкції, навіть складнішою за двигун. Саме тому важливо подбати про надійність гальм, яким механіки приділяють особливо пильну увагу.

З огляду на вищесказане, важливо розуміти, що гальмівну систему слід регулярно діагностувати і перевіряти в спеціалізованих майстернях, щоб своєчасно виявити і усунути неполадки, які можуть спричинити за собою незворотні наслідки.

Як правило, користувачі ставлять дане питання не на перше місце, вичікуючи, поки не відбудеться конкретний вихід з ладу гальм. Проте, щоб не допустити цього, слід звернутися до відповідальних і досвідчених автомеханіків, які якісно виконають роботу з ходовою частиною автомобіля. Якщо ви шукаєте професіоналів, краще звернутися до перевірених майстрів Bosch Car Service, де проведуть всі операції, пов’язані з гальмами, на належному рівні.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Ваш коментар буде опублікований протягом 24 годин.

© Copyright 2017 BOSH SERVICE Создание сайтов Union Vivat